Rumah > Produk > Litar Bersepadu (ICS) > Terbenam - Pengawal Mikro > AT90PWM3-16MQ
Permintaan Quote
Melayu
349989Image AT90PWM3-16MQ.Micrel / Microchip Technology
AT90PWM3-16MQ
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    AT90PWM3-16MQ
  • Penerangan
    IC MCU 8BIT 8KB FLASH 32QFN
  • Model ECAD
  • Voltan - Bekalan (Vcc / VDD)
    2.7 V ~ 5.5 V
  • Pembekal Peranti Pakej
    32-QFN (7x7)
  • Speed
    16MHz
  • Siri
    AVR® 90PWM Lighting
  • RAM Saiz
    512 x 8
  • Jenis Program Memory
    FLASH
  • Saiz Program Memory
    8KB (8K x 8)
  • Peripherals
    Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
  • pembungkusan
    Cut Tape (CT)
  • Pakej / Kes
    32-VQFN Exposed Pad
  • Nama lain
    1611-AT90PWM3-16MQ-ND
    1611-AT90PWM3-16MQCT
  • Jenis Oscillator
    Internal
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 105°C (TA)
  • Bilangan I / O
    27
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    3 (168 Hours)
  • Pengilang Standard Lead Time
    15 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Saiz EEPROM
    512 x 8
  • Penerangan terperinci
    AVR AVR® 90PWM Lighting Microcontroller IC 8-Bit 16MHz 8KB (8K x 8) FLASH 32-QFN (7x7)