Rumah > Produk > Litar Bersepadu (ICS) > Terbenam - Pengawal Mikro > AT91M40400-25AI
Permintaan Quote
Melayu
6435090Image AT91M40400-25AI.Micrel / Microchip Technology
AT91M40400-25AI
  • Nombor Bahagian
    AT91M40400-25AI
  • Penerangan
    IC MCU 32BIT ROMLESS 100TQFP
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Mengandungi plumbum / Rosh tidak patuh
  • Helaian data
  • Model ECAD
  • Voltan - Bekalan (Vcc / VDD)
    2.7 V ~ 3.6 V
  • Pembekal Peranti Pakej
    100-TQFP (14x14)
  • Speed
    25MHz
  • Siri
    AT91SAM
  • RAM Saiz
    4K x 8
  • Jenis Program Memory
    ROMless
  • Saiz Program Memory
  • Peripherals
    WDT
  • pembungkusan
    Tray
  • Pakej / Kes
    100-TQFP
  • Jenis Oscillator
    External
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 85°C