Rumah > Produk > Litar Bersepadu (ICS) > Terbenam - Pengawal Mikro > ATMEGA168V-10AI
Permintaan Quote
Melayu
3754941Image ATMEGA168V-10AI.Micrel / Microchip Technology
ATMEGA168V-10AI
  • Nombor Bahagian
    ATMEGA168V-10AI
  • Penerangan
    IC MCU 8BIT 16KB FLASH 32TQFP
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Mengandungi plumbum / Rosh tidak patuh
  • Helaian data
  • Model ECAD
  • Voltan - Bekalan (Vcc / VDD)
    1.8 V ~ 5.5 V
  • Pembekal Peranti Pakej
    32-TQFP (7x7)
  • Speed
    10MHz
  • Siri
    AVR® ATmega
  • RAM Saiz
    1K x 8
  • Jenis Program Memory
    FLASH
  • Saiz Program Memory
    16KB (8K x 16)
  • Peripherals
    Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
  • pembungkusan
    Tray
  • Pakej / Kes
    32-TQFP
  • Jenis Oscillator
    Internal
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 85°C (TA)
  • Bilangan I / O
    23
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    3 (168 Hours)
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Saiz EEPROM
    512 x 8
  • Penerangan terperinci
    AVR AVR® ATmega Microcontroller IC 8-Bit 10MHz 16KB (8K x 16) FLASH 32-TQFP (7x7)