Rumah > Produk > Litar Bersepadu (ICS) > Terbenam - Pengawal Mikro > ATMEGA329-16AI
Permintaan Quote
Melayu
3347509Image ATMEGA329-16AI.Micrel / Microchip Technology
ATMEGA329-16AI
  • Nombor Bahagian
    ATMEGA329-16AI
  • Penerangan
    IC MCU 8BIT 32KB FLASH 64TQFP
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Mengandungi plumbum / Rosh tidak patuh
  • Helaian data
  • Model ECAD
  • Voltan - Bekalan (Vcc / VDD)
    2.7 V ~ 5.5 V
  • Pembekal Peranti Pakej
    64-TQFP (14x14)
  • Speed
    16MHz
  • RAM Saiz
    2K x 8
  • Saiz Program Memory
    32KB (16K x 16)
  • Peripherals
    Brown-out Detect/Reset, LCD, POR, PWM, WDT
  • Pakej / Kes
    64-TQFP
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 85°C (TA)
  • Bilangan I / O
    54
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    3 (168 Hours)
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Saiz EEPROM
    1K x 8
  • Penerangan terperinci
    AVR AVR® ATmega Microcontroller IC 8-Bit 16MHz 32KB (16K x 16) FLASH 64-TQFP (14x14)