Rumah > Produk > Litar Bersepadu (ICS) > Terbenam - Pengawal Mikro > ATMEGA48-20MU
Permintaan Quote
Melayu
296080Image ATMEGA48-20MU.Micrel / Microchip Technology
ATMEGA48-20MU
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    ATMEGA48-20MU
  • Penerangan
    IC MCU 8BIT 4KB FLASH 32VQFN
  • Model ECAD
  • Voltan - Bekalan (Vcc / VDD)
    2.7 V ~ 5.5 V
  • Pembekal Peranti Pakej
    32-VQFN (5x5)
  • Speed
    20MHz
  • RAM Saiz
    512 x 8
  • Saiz Program Memory
    4KB (2K x 16)
  • Peripherals
    Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
  • Pakej / Kes
    32-VFQFN Exposed Pad
  • Nama lain
    ATMEGA4820MU
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 85°C (TA)
  • Bilangan I / O
    23
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    3 (168 Hours)
  • Pengilang Standard Lead Time
    6 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Saiz EEPROM
    256 x 8
  • Penerangan terperinci
    AVR AVR® ATmega Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 4KB (2K x 16) FLASH 32-VQFN (5x5)