Rumah > Produk > Litar Bersepadu (ICS) > Terbenam - Pengawal Mikro > ATMEGA8-16MI
Permintaan Quote
Melayu
906170Image ATMEGA8-16MI.Micrel / Microchip Technology
ATMEGA8-16MI
  • Nombor Bahagian
    ATMEGA8-16MI
  • Penerangan
    IC MCU 8BIT 8KB FLASH 32VQFN
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Mengandungi plumbum / Rosh tidak patuh
  • Helaian data
  • Model ECAD
  • Voltan - Bekalan (Vcc / VDD)
    4.5 V ~ 5.5 V
  • Pembekal Peranti Pakej
    32-VQFN (5x5)
  • Speed
    16MHz
  • RAM Saiz
    1K x 8
  • Saiz Program Memory
    8KB (4K x 16)
  • Peripherals
    Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
  • Pakej / Kes
    32-VFQFN Exposed Pad
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 85°C (TA)
  • Bilangan I / O
    23
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Saiz EEPROM
    512 x 8
  • Penerangan terperinci
    AVR AVR® ATmega Microcontroller IC 8-Bit 16MHz 8KB (4K x 16) FLASH 32-VQFN (5x5)