Rumah > Produk > Litar Bersepadu (ICS) > Terbenam - Pengawal Mikro > ATXMEGA16C4-MH
Permintaan Quote
Melayu
ATXMEGA16C4-MH
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    ATXMEGA16C4-MH
  • Penerangan
    IC MCU 8BIT 16KB FLASH 44VQFN
  • Model ECAD
  • Voltan - Bekalan (Vcc / VDD)
    1.6 V ~ 3.6 V
  • Pembekal Peranti Pakej
    44-VQFN (7x7)
  • Speed
    32MHz
  • Siri
    AVR® XMEGA® C4
  • RAM Saiz
    2K x 8
  • Jenis Program Memory
    FLASH
  • Saiz Program Memory
    16KB (8K x 16)
  • Peripherals
    Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
  • pembungkusan
    Tray
  • Pakej / Kes
    44-VFQFN Exposed Pad
  • Nama lain
    1611-ATXMEGA16C4-MH
  • Jenis Oscillator
    Internal
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 85°C (TA)
  • Bilangan I / O
    34
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    18 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Saiz EEPROM
    1K x 8
  • Penerangan terperinci
    AVR AVR® XMEGA® C4 Microcontroller IC 8/16-Bit 32MHz 16KB (8K x 16) FLASH 44-VQFN (7x7)