Rumah > Produk > Litar Bersepadu (ICS) > Terbenam - Pengawal Mikro > ATXMEGA32C3-MHR
Permintaan Quote
Melayu
2383154Image ATXMEGA32C3-MHR.Micrel / Microchip Technology
ATXMEGA32C3-MHR
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    ATXMEGA32C3-MHR
  • Penerangan
    IC MCU 8BIT 32KB FLASH 64QFN
  • Model ECAD
  • Voltan - Bekalan (Vcc / VDD)
    1.6 V ~ 3.6 V
  • Pembekal Peranti Pakej
    64-QFN (9x9)
  • Speed
    32MHz
  • Siri
    AVR® XMEGA® C3
  • RAM Saiz
    4K x 8
  • Jenis Program Memory
    FLASH
  • Saiz Program Memory
    32KB (16K x 16)
  • Peripherals
    Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
  • pembungkusan
    Cut Tape (CT)
  • Pakej / Kes
    64-VFQFN Exposed Pad
  • Nama lain
    1611-ATXMEGA32C3-MHRCT
  • Jenis Oscillator
    Internal
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 85°C (TA)
  • Bilangan I / O
    50
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    3 (168 Hours)
  • Pengilang Standard Lead Time
    18 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Saiz EEPROM
    2K x 8
  • Penerangan terperinci
    AVR AVR® XMEGA® C3 Microcontroller IC 8/16-Bit 32MHz 32KB (16K x 16) FLASH 64-QFN (9x9)