Rumah > Produk > Litar Bersepadu (ICS) > PMIC - Peraturan Semasa / Management > FP0100N8-G
Permintaan Quote
Melayu
3506248Image FP0100N8-G.Micrel / Microchip Technology
FP0100N8-G
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
2000+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    FP0100N8-G
  • Penerangan
    IC PWR MGMT SWITCH SOT89-3
  • Model ECAD
  • Voltan - Input
    0 V ~ 100 V
  • Pembekal Peranti Pakej
    TO-243AA (SOT-89)
  • Siri
  • sensing Kaedah
    High-Side
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    TO-243AA
  • Nama lain
    FP0100N8-G-ND
    FP0100N8-GTR
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 125°C
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
    Lead free / RoHS Compliant
  • fungsi
    Current Switch
  • Penerangan terperinci
    Current Switch Regulator High-Side 260mA TO-243AA (SOT-89)
  • Semasa - Output
    260mA