Rumah > Produk > Litar Bersepadu (ICS) > Antara muka - Analog Suis - Tujuan Khas > HV2201PJ-G
Permintaan Quote
Melayu
736871Image HV2201PJ-G.Micrel / Microchip Technology
HV2201PJ-G
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    HV2201PJ-G
  • Penerangan
    IC ULTRASOUND SWITCH 1:1 28PLCC
  • Model ECAD
  • Voltan - Bekalan, Single (V +)
    40 V ~ 200 V
  • Voltan - Bekalan, Dual (V ±)
    ±40 V ~ 160 V
  • Tukar Circuit
    SPST
  • Pembekal Peranti Pakej
    28-PLCC (11.5x11.5)
  • Siri
  • pembungkusan
    Tray
  • Pakej / Kes
    28-LCC (J-Lead)
  • Suhu Operasi
    0°C ~ 70°C (TA)
  • Dalam Negeri Rintangan (Max)
    19 Ohm
  • Bilangan Saluran
    8
  • Pemultipleks / demultiplexer Circuit
    1:1
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    4 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • ciri-ciri
  • Penerangan terperinci
    Ultrasound Switch IC 8 Channel 28-PLCC (11.5x11.5)
  • Nombor Bahagian Asas
    HV2201
  • aplikasi
    Ultrasound
  • -3dB Bandwidth
    50MHz