Rumah > Produk > Litar Bersepadu (ICS) > Perolehan Data - Potentiometers Digital > MCP4331T-503E/ST
Permintaan Quote
Melayu
3685839Image MCP4331T-503E/ST.Micrel / Microchip Technology
MCP4331T-503E/ST
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
2500+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    MCP4331T-503E/ST
  • Penerangan
    IC DGTL POT QUAD 50K 20TSSOP
  • Model ECAD
  • Voltan - Bekalan
    1.8 V ~ 5.5 V
  • Toleransi
    ±20%
  • Suhu Pekali (Typ)
    150 ppm/°C
  • tirus
    Linear
  • Pembekal Peranti Pakej
    20-TSSOP
  • Siri
  • Rintangan - Wiper (ohm) (Typ)
    75
  • Rintangan (ohm)
    50k
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 125°C
  • Bilangan Taps
    129
  • Bilangan Circuits
    4
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Jenis ingatan
    Volatile
  • Pengilang Standard Lead Time
    12 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • antara muka
    SPI
  • ciri-ciri
  • Penerangan terperinci
    Digital Potentiometer 50k Ohm 4 Circuit 129 Taps SPI Interface 20-TSSOP