Rumah > Produk > Litar Bersepadu (ICS) > PMIC - Pengawal Selia Voltan - Linear > MIC29201-12BU
Permintaan Quote
Melayu
5517028Image MIC29201-12BU.Micrel / Microchip Technology
MIC29201-12BU
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
300+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    MIC29201-12BU
  • Penerangan
    IC REG LINEAR 12V 400MA TO263-5
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Mengandungi plumbum / Rosh tidak patuh
  • Helaian data
  • Model ECAD
  • Dropout Voltan (Maksima)
    0.75V @ 400mA
  • Voltan - Output (Min / Tetap)
    12V
  • Voltan - Output (Max)
  • Voltan - Input (Max)
    26V
  • Pembekal Peranti Pakej
    TO-263-5
  • Siri
  • Ciri Perlindungan
    Load Dump, Over Current, Reverse Polarity
  • pembungkusan
    Tube
  • Pakej / Kes
    TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA
  • PSRR
  • Jenis output
    Fixed
  • Konfigurasi output
    Positive
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 125°C
  • Bilangan Pengawal Selia
    1
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    3 (168 Hours)
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Penerangan terperinci
    Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 12V 400mA TO-263-5
  • Semasa - Bekalan (Max)
    12mA
  • Semasa - Quiescent (Iq)
    300µA
  • Semasa - Output
    400mA