Rumah > Produk > Litar Bersepadu (ICS) > Logik - Kaunter, Pembahagi > SY100EL33ZC
Permintaan Quote
Melayu
3371147Image SY100EL33ZC.Micrel / Microchip Technology
SY100EL33ZC
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
380+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    SY100EL33ZC
  • Penerangan
    IC DIVIDER /4 5V/3.3V 8-SOIC
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Mengandungi plumbum / Rosh tidak patuh
  • Helaian data
  • Model ECAD
  • Voltan - Bekalan
    3.3V ~ 5V
  • Trigger Jenis
    Positive, Negative
  • Timing
  • Pembekal Peranti Pakej
    8-SOIC
  • Siri
    100EL
  • Reset
    Asynchronous
  • pembungkusan
    Tube
  • Pakej / Kes
    8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 85°C
  • Bilangan Elements
    1
  • Bilangan Bits per Element
    1
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Jenis Logik
    Divide-by-4
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • arah
    Up
  • Penerangan terperinci
    Counter IC Divide-by-4 1 Element 1 Bit Positive, Negative 8-SOIC
  • Count Kadar
    4.2GHz