Rumah > Produk > Litar Bersepadu (ICS) > PMIC - Pengawal Selia Voltan - Linear > TC1301A-AAAVUATR
Permintaan Quote
Melayu
2683456Image TC1301A-AAAVUATR.Micrel / Microchip Technology
TC1301A-AAAVUATR
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
2500+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    TC1301A-AAAVUATR
  • Penerangan
    IC REG LIN 3.3V/3.3V/2.63V 8MSOP
  • Model ECAD
  • Dropout Voltan (Maksima)
    0.18V @ 300mA, 0.25V @ 150mA
  • Voltan - Output (Min / Tetap)
    3.3V, 3.3V, 2.63V
  • Voltan - Output (Max)
  • Voltan - Input (Max)
    6V
  • Pembekal Peranti Pakej
    8-MSOP
  • Siri
  • Ciri Perlindungan
    Over Current, Over Temperature
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
  • PSRR
    58dB (100Hz)
  • Jenis output
    Fixed
  • Konfigurasi output
    Positive
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 125°C
  • Bilangan Pengawal Selia
    2
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Penerangan terperinci
    Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 2 Output 3.3V, 2.63V (Reset) 300mA, 150mA 8-MSOP
  • Semasa - Quiescent (Iq)
    180µA
  • Semasa - Output
    300mA, 150mA