Rumah > Produk > Litar Bersepadu (ICS) > Terbenam - Mikropemproses > TS68020MR20
Permintaan Quote
Melayu
TS68020MR20
  • Nombor Bahagian
    TS68020MR20
  • Penerangan
    IC MPU 68000 20MHZ 114PGA
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Mengandungi plumbum / Rosh tidak patuh
  • Helaian data
  • Model ECAD
  • Voltan - I / O
    5.0V
  • USB
  • Pembekal Peranti Pakej
    114-CPGA (34.54x34.54)
  • Speed
    20MHz
  • Siri
  • Ciri-ciri keselamatan
  • SATA
  • Pengawal RAM
  • pembungkusan
    Tray
  • Pakej / Kes
    114-BCPGA
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C (TC)
  • Bilangan Cores / Bas Lebar
    1 Core, 32-Bit
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    3 (168 Hours)
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Graphics Acceleration
    No
  • Ethernet
  • Display & Antara Muka Kawalan
  • Penerangan terperinci
    68000 Microprocessor IC - 1 Core, 32-Bit 20MHz 114-CPGA (34.54x34.54)