Rumah > Produk > Discrete Semiconductor Produk > Diod - Zener - Single > 2EZ24D5-TP
Permintaan Quote
Melayu
5188791Image 2EZ24D5-TP.Micro Commercial Components (MCC)
2EZ24D5-TP
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    2EZ24D5-TP
  • Penerangan
    DIODE ZENER 24V 2W DO41
  • Model ECAD
  • Voltan - Zener (Nom) (Vz)
    24V
  • Voltan - Penyerang (Vf) (Max) @ Jika
    1.2V @ 200mA
  • Toleransi
    ±5%
  • Pembekal Peranti Pakej
    DO-41
  • Siri
  • Power - Max
    2W
  • pembungkusan
    Cut Tape (CT)
  • Pakej / Kes
    DO-204AL, DO-41, Axial
  • Nama lain
    2EZ24D5-TPMSCT
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 150°C
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    22 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Galangan (Max) (Zzt)
    13 Ohms
  • Penerangan terperinci
    Zener Diode 24V 2W ±5% Through Hole DO-41
  • Semasa - Songsang Kebocoran @ Vr
    500nA @ 18.2V