Rumah > Produk > Perlindungan litar > TVS - Diod > 5.0SMLJ150CA-TP
Permintaan Quote
Melayu
4996994Image 5.0SMLJ150CA-TP.Micro Commercial Components (MCC)
5.0SMLJ150CA-TP
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
3000+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    5.0SMLJ150CA-TP
  • Penerangan
    TVS DIODE 150V 243V DO214AB
  • Model ECAD
  • Voltan - Songsang Standoff (Typ)
    150V
  • Voltan - Pengapitan (Max) @ IPP
    243V
  • Voltan - Breakdown (Min)
    167V
  • Jenis
    Zener
  • Pembekal Peranti Pakej
    DO-214AB (SMC)
  • Siri
  • Perlindungan Talian kuasa
    No
  • Power - Pulse Peak
    5000W (5kW)
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    DO-214AB, SMC
  • Nama lain
    5.0SMLJ150CA-TPMSTR
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 175°C (TJ)
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    14 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Semasa - Peak Pulse (10 / 1000μs)
    20.6A