Rumah > Produk > Discrete Semiconductor Produk > Diod - Penerus - Perlengkapan > BAS40-04-TP
Permintaan Quote
Melayu
BAS40-04-TP
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    BAS40-04-TP
  • Penerangan
    DIODE ARRAY SCHOTTKY 40V SOT23
  • Model ECAD
  • Voltan - Penyerang (Vf) (Max) @ Jika
    1V @ 40mA
  • Voltan - DC Reverse (Vr) (Max)
    40V
  • Pembekal Peranti Pakej
    SOT-23
  • Speed
    Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
  • Siri
  • Reverse Recovery Time (TRR)
    5ns
  • pembungkusan
    Original-Reel®
  • Pakej / Kes
    TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
  • Nama lain
    BAS40-04TPMSDKR
  • Suhu operasi - Junction
    -55°C ~ 125°C
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    16 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Jenis diod
    Schottky
  • Konfigurasi diod
    1 Pair Series Connection
  • Penerangan terperinci
    Diode Array 1 Pair Series Connection Schottky 40V 200mA (DC) Surface Mount TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
  • Semasa - Songsang Kebocoran @ Vr
    200nA @ 30V
  • Semasa - Purata Rectified (Io) (per Diode)
    200mA (DC)