Rumah > Produk > Discrete Semiconductor Produk > Diod - Zener - Single > BZT52C5V6T-TP
Permintaan Quote
Melayu
2142190Image BZT52C5V6T-TP.Micro Commercial Components (MCC)
BZT52C5V6T-TP
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
8000+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    BZT52C5V6T-TP
  • Penerangan
    DIODE ZENER 5.6V 100MW SOD523
  • Model ECAD
  • Voltan - Zener (Nom) (Vz)
    5.6V
  • Voltan - Penyerang (Vf) (Max) @ Jika
    900mV @ 10mA
  • Toleransi
    ±7%
  • Pembekal Peranti Pakej
    SOD-523
  • Siri
  • Power - Max
    100mW
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    SC-79, SOD-523
  • Nama lain
    BZT52C5V6T-TP-ND
    BZT52C5V6T-TPMSTR
    BZT52C5V6TTP
  • Suhu Operasi
    -65°C ~ 150°C
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    14 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Galangan (Max) (Zzt)
    40 Ohms
  • Penerangan terperinci
    Zener Diode 5.6V 100mW ±7% Surface Mount SOD-523
  • Semasa - Songsang Kebocoran @ Vr
    1µA @ 2V