Rumah > Produk > Discrete Semiconductor Produk > Diod - Zener - Single > BZV55C5V6-TP
Permintaan Quote
Melayu
6154026Image BZV55C5V6-TP.Micro Commercial Co
BZV55C5V6-TP
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    BZV55C5V6-TP
  • Penerangan
    DIODE ZENER 5.6V 500MW MINIMELF
  • Model ECAD
  • Voltan - Pengasingan
    25 Ohm
  • Voltan - Breakdown
    Mini MELF
  • Siri
  • Rosh Status
    Cut Tape (CT)
  • Power - Max
    500mW
  • polarisasi
    DO-213AC, MINI-MELF, SOD-80
  • Nama lain
    BZV55C5V6-TPMSCT
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 150°C
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Kelembapan Kepekaan Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    8 Weeks
  • Nombor Bahagian pengilang
    BZV55C5V6-TP
  • Galangan (Max) (Zzt)
    5.6V
  • berkembang Penerangan
    Zener Diode 500mW ±7% Surface Mount Mini MELF
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    ±7%
  • Konfigurasi diod
    100nA @ 1V
  • Penerangan
  • Semasa - Songsang Kebocoran @ Vr
    1.5V @ 200mA