Rumah > Produk > Discrete Semiconductor Produk > Diod - Zener - Single > BZV55C7V5-TP
Permintaan Quote
Melayu
2639115Image BZV55C7V5-TP.Micro Commercial Components (MCC)
BZV55C7V5-TP
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    BZV55C7V5-TP
  • Penerangan
    DIODE ZENER 7.5V 500MW MINIMELF
  • Model ECAD
  • Voltan - Zener (Nom) (Vz)
    7.5V
  • Voltan - Penyerang (Vf) (Max) @ Jika
    1.5V @ 200mA
  • Toleransi
    ±6%
  • Pembekal Peranti Pakej
    Mini MELF
  • Siri
  • Power - Max
    500mW
  • pembungkusan
    Cut Tape (CT)
  • Pakej / Kes
    DO-213AC, MINI-MELF, SOD-80
  • Nama lain
    BZV55C7V5-TPMSCT
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 150°C
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
    Lead free / RoHS Compliant
  • Galangan (Max) (Zzt)
    7 Ohms
  • Penerangan terperinci
    Zener Diode 7.5V 500mW ±6% Surface Mount Mini MELF
  • Semasa - Songsang Kebocoran @ Vr
    100nA @ 5V