Rumah > Produk > Discrete Semiconductor Produk > Diod - Penerus - Single > MBR10200UPS-TP
Permintaan Quote
Melayu
3424938Image MBR10200UPS-TP.Micro Commercial Components (MCC)
MBR10200UPS-TP
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
5000+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    MBR10200UPS-TP
  • Penerangan
    DIODE SCHOTTKY 200V 10A TO277B
  • Model ECAD
  • Voltan - Penyerang (Vf) (Max) @ Jika
    880mV @ 10A
  • Voltan - DC Reverse (Vr) (Max)
    200V
  • Pembekal Peranti Pakej
    TO-277B
  • Speed
    Fast Recovery = 200mA (Io)
  • Siri
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    TO-277, 3-PowerDFN
  • Nama lain
    MBR10200UPS-TPMSTR
  • Suhu operasi - Junction
    -65°C ~ 175°C
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    16 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Jenis diod
    Schottky
  • Penerangan terperinci
    Diode Schottky 200V 10A Surface Mount TO-277B
  • Semasa - Songsang Kebocoran @ Vr
    100µA @ 200V
  • Semasa - Purata Rectified (Io)
    10A