Rumah > Produk > Discrete Semiconductor Produk > Diod - Penerus - Perlengkapan > MD100A16D1-BP
Permintaan Quote
Melayu
2943776Image MD100A16D1-BP.Micro Commercial Components (MCC)
MD100A16D1-BP
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    MD100A16D1-BP
  • Penerangan
    DIODE RECT 1600V 100A D1 PAC
  • Model ECAD
  • Voltan - Penyerang (Vf) (Max) @ Jika
    1.4V @ 300A
  • Voltan - DC Reverse (Vr) (Max)
    1600V
  • Pembekal Peranti Pakej
    D1
  • Speed
    Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
  • Siri
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    D1
  • Nama lain
    MD100A16D1-BPMS
  • Suhu operasi - Junction
    -40°C ~ 150°C
  • pemasangan Jenis
    Chassis Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    18 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Jenis diod
    Standard
  • Konfigurasi diod
    1 Pair Common Anode
  • Penerangan terperinci
    Diode Array 1 Pair Common Anode Standard 1600V 100A Chassis Mount D1
  • Semasa - Songsang Kebocoran @ Vr
    5mA @ 1600V
  • Semasa - Purata Rectified (Io) (per Diode)
    100A