Rumah > Produk > Discrete Semiconductor Produk > Diod - Penerus - Perlengkapan > MF200DU06FJ-BP
Permintaan Quote
Melayu
5224589Image MF200DU06FJ-BP.Micro Commercial Components (MCC)
MF200DU06FJ-BP
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    MF200DU06FJ-BP
  • Penerangan
    DIODE FRED 600V 100A FJ SOT227
  • Model ECAD
  • Voltan - Penyerang (Vf) (Max) @ Jika
    1.4V @ 100A
  • Voltan - DC Reverse (Vr) (Max)
    600V
  • Pembekal Peranti Pakej
    FJ/SOT-227
  • Speed
    Fast Recovery = 200mA (Io)
  • Siri
  • Reverse Recovery Time (TRR)
    105ns
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    SOT-227-4
  • Nama lain
    MF200DU06FJ-BPMS
  • Suhu operasi - Junction
    -40°C ~ 150°C
  • pemasangan Jenis
    Chassis Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    18 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Jenis diod
    Standard
  • Konfigurasi diod
    2 Independent
  • Penerangan terperinci
    Diode Array 2 Independent Standard 600V 100A Chassis Mount SOT-227-4
  • Semasa - Songsang Kebocoran @ Vr
    500µA @ 600V
  • Semasa - Purata Rectified (Io) (per Diode)
    100A