Rumah > Produk > Discrete Semiconductor Produk > Thyristor - SCR - Modul > MT60C16T1-BP
Permintaan Quote
Melayu
MT60C16T1-BP
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    MT60C16T1-BP
  • Penerangan
    MOD SCR DUAL 60A 1600V T1
  • Model ECAD
  • Voltan - Off Negeri
    1.6kV
  • Voltan - Gate Trigger (Vgt) (Max)
    3V
  • struktur
    Series Connection - All SCRs
  • Siri
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    Module
  • Nama lain
    MT60C16T1-BPMS
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 125°C (TJ)
  • Bilangan SCR, Diod
    2 SCRs
  • pemasangan Jenis
    Chassis Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    18 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Penerangan terperinci
    SCR Module 1.6kV Series Connection - All SCRs Chassis Mount Module
  • Semasa - Pada Negeri (Ia (AV)) (Max)
    60A
  • Semasa -. Bukan Rep Surge 50, 60Hz (ITSM)
    1500A @ 50Hz
  • Semasa - Hold (Ih) (Max)
    250mA
  • Semasa - Gate Trigger (IGT) (Max)
    150mA
MT61K256M32JE-13:A TR
MT61K256M32JE-13:A TR
Penerangan: IC RAM 8G PARALLEL 1.625GHZ
Pengilang: Micron Technology
MT61K256M32JE-14:A
MT61K256M32JE-14:A
Penerangan:
Pengilang: MICRON
MT603
MT603
Penerangan: TIP BENT CONICAL MT603
Pengilang: Apex Tool Group
MT617
MT617
Penerangan: TIP SMT BLADE .410 LONG FOR MT
Pengilang: Apex Tool Group
MT61K256M32JE-12:A
MT61K256M32JE-12:A
Penerangan: IC RAM 8G PARALLEL 1.5GHZ FBGA
Pengilang: Micron Technology
MT601
MT601
Penerangan: TIP SCREWDRIVER .O70 FOR MT1500
MT605
MT605
Penerangan: TIP .016 BENT CONICAL FOR MT1500
MT606
MT606
Penerangan: TIP .016 CONICAL FOR MT1500
MT60CB16T1-BP
MT60CB16T1-BP
Penerangan: MOD SCR/DIODE 60A 1600V T1