Rumah > Produk > Perlindungan litar > TVS - Diod > P4KE400CA-TP
Permintaan Quote
Melayu
1610697Image P4KE400CA-TP.Micro Commercial Components (MCC)
P4KE400CA-TP
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
5000+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    P4KE400CA-TP
  • Penerangan
    TVS DIODE 342V 548V DO41
  • Model ECAD
  • Voltan - Songsang Standoff (Typ)
    342V
  • Voltan - Pengapitan (Max) @ IPP
    548V
  • Voltan - Breakdown (Min)
    380V
  • Jenis
    Zener
  • Pembekal Peranti Pakej
    DO-41
  • Siri
  • Perlindungan Talian kuasa
    No
  • Power - Pulse Peak
    400W
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    DO-204AL, DO-41, Axial
  • Nama lain
    P4KE400CA-TPMSTR
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 175°C (TJ)
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    14 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Semasa - Peak Pulse (10 / 1000μs)
    750mA
  • Kemuatan @ Frequency
  • Saluran dwiarah
    1
  • aplikasi
    General Purpose
P4KE400CA R1G
P4KE400CA R1G
Penerangan: TVS DIODE 342V 548V DO204AL
Pengilang: TSC (Taiwan Semiconductor)
P4KE43A
P4KE43A
Penerangan: TVS DIODE 36.8V 59.3V DO204AL
Pengilang: Hamlin / Littelfuse
P4KE400CA
P4KE400CA