Rumah > Produk > Perlindungan litar > TVS - Diod > SM8S30A-TP
Permintaan Quote
Melayu
1278452Image SM8S30A-TP.Micro Commercial Components (MCC)
SM8S30A-TP
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
750+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    SM8S30A-TP
  • Penerangan
    TVS DIODE 30V 48.4V DO218AB
  • Model ECAD
  • Voltan - Songsang Standoff (Typ)
    30V
  • Voltan - Pengapitan (Max) @ IPP
    48.4V
  • Voltan - Breakdown (Min)
    33.3V
  • Saluran satu arah
    1
  • Jenis
    Zener
  • Pembekal Peranti Pakej
    DO-218AB
  • Siri
    Automotive, AEC-Q101
  • Perlindungan Talian kuasa
    No
  • Power - Pulse Peak
    6600W (6.6kW)
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    DO-218AB
  • Nama lain
    SM8S30A-TPMSTR
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 175°C (TJ)
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    18 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Semasa - Peak Pulse (10 / 1000μs)
    136A