Rumah > Produk > Perlindungan litar > TVS - Diod > SMA6J15CA-TP
Permintaan Quote
Melayu
4468739Image SMA6J15CA-TP.Micro Commercial Components (MCC)
SMA6J15CA-TP
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    SMA6J15CA-TP
  • Penerangan
    TVS DIODE 15V 24.4V DO214AC
  • Model ECAD
  • Voltan - Songsang Standoff (Typ)
    15V
  • Voltan - Pengapitan (Max) @ IPP
    24.4V
  • Voltan - Breakdown (Min)
    16.7V
  • Jenis
    Zener
  • Pembekal Peranti Pakej
    DO-214AC (SMA)
  • Siri
  • Perlindungan Talian kuasa
    No
  • Power - Pulse Peak
    600W
  • pembungkusan
    Original-Reel®
  • Pakej / Kes
    DO-214AC, SMA
  • Nama lain
    SMA6J15CA-TPMSDKR
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 175°C (TA)
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    14 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Semasa - Peak Pulse (10 / 1000μs)
    24.6A