Rumah > Produk > Perlindungan litar > TVS - Diod > SMAJ64CA-TP
Permintaan Quote
Melayu
2269038Image SMAJ64CA-TP.Micro Commercial Components (MCC)
SMAJ64CA-TP
Dalam stok
5000+
  • Nombor Bahagian
    SMAJ64CA-TP
  • Penerangan
    TVS DIODE 64V 103V DO214AC
  • Model ECAD
  • Voltan - Songsang Standoff (Typ)
    64V
  • Voltan - Pengapitan (Max) @ IPP
    103V
  • Voltan - Breakdown (Min)
    71.1V
  • Power - Pulse Peak
    400W
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Nama lain
    SMAJ64CA-TPMSTR
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 175°C (TA)
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    14 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Semasa - Peak Pulse (10 / 1000μs)
    3.9A