Rumah > Produk > Perlindungan litar > TVS - Diod > SMAJ75CA-TP
Permintaan Quote
Melayu
3783181Image SMAJ75CA-TP.Micro Commercial Co
SMAJ75CA-TP
Dalam stok
5000+
  • Nombor Bahagian
    SMAJ75CA-TP
  • Penerangan
    TVS DIODE 75VWM 121VC SMA
  • Model ECAD
  • Voltan - Pengapitan (Max) @ IPP
    83.3V
  • Voltan - pecah-lampau
    1
  • Voltan - Breakdown (Min)
    75V
  • Voltan - Breakdown
  • Siri
  • Rosh Status
    Tape & Reel (TR)
  • Ripple Semasa - Kekerapan Rendah
    General Purpose
  • Perlindungan Talian kuasa
    400W
  • Power - Pulse Peak
    3.3A
  • polarisasi
    DO-214AC, SMA
  • Nama lain
    SMAJ75CA-TPMSTR
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 175°C (TA)
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Kelembapan Kepekaan Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    8 Weeks
  • Nombor Bahagian pengilang
    SMAJ75CA-TP
  • Penerangan
    TVS DIODE 75VWM 121VC SMA
  • Semasa - Peak Pulse (10 / 1000μs)
    121V