Rumah > Produk > Perlindungan litar > TVS - Diod > SMAJ78CA-TP
Permintaan Quote
Melayu
877010Image SMAJ78CA-TP.Micro Commercial Components (MCC)
SMAJ78CA-TP
  • Nombor Bahagian
    SMAJ78CA-TP
  • Penerangan
    TVS DIODE 78V 126V DO214AC
  • Model ECAD
  • Voltan - Songsang Standoff (Typ)
    78V
  • Voltan - Pengapitan (Max) @ IPP
    126V
  • Voltan - Breakdown (Min)
    86.7V
  • Power - Pulse Peak
    400W
  • pembungkusan
    Original-Reel®
  • Nama lain
    SMAJ78CA-TPMSDKR
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 175°C (TA)
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    14 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Semasa - Peak Pulse (10 / 1000μs)
    2.2A