Rumah > Produk > Perlindungan litar > TVS - Diod > SMBJ400A-TP
Permintaan Quote
Melayu
4576368Image SMBJ400A-TP.Micro Commercial Components (MCC)
SMBJ400A-TP
  • Nombor Bahagian
    SMBJ400A-TP
  • Penerangan
    TVS DIODE 400V 648V DO214AA
  • Model ECAD
  • Voltan - Songsang Standoff (Typ)
    400V
  • Voltan - Pengapitan (Max) @ IPP
    648V
  • Voltan - Breakdown (Min)
    447V
  • Saluran satu arah
    1
  • Jenis
    Zener
  • Pembekal Peranti Pakej
  • Perlindungan Talian kuasa
    No
  • Power - Pulse Peak
    600W
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    DO-214AA, SMB
  • Nama lain
    SMBJ400A-TPMSTR
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 175°C (TJ)
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    14 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Semasa - Peak Pulse (10 / 1000μs)
    900mA