Rumah > Produk > Perlindungan litar > TVS - Diod > SMCJ70A-TP
Permintaan Quote
Melayu
2463878Image SMCJ70A-TP.Micro Commercial Components (MCC)
SMCJ70A-TP
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    SMCJ70A-TP
  • Penerangan
    TVS DIODE 70V 113V DO214AB
  • Model ECAD
  • Voltan - Songsang Standoff (Typ)
    70V
  • Voltan - Pengapitan (Max) @ IPP
    113V
  • Voltan - Breakdown (Min)
    77.8V
  • Saluran satu arah
    1
  • Jenis
    Zener
  • Pembekal Peranti Pakej
    DO-214AB (SMC)
  • Siri
  • Perlindungan Talian kuasa
    No
  • Power - Pulse Peak
    1500W (1.5kW)
  • pembungkusan
    Cut Tape (CT)
  • Pakej / Kes
    DO-214AB, SMC
  • Nama lain
    SMCJ70A-TPMSCT
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 175°C (TJ)
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    14 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Semasa - Peak Pulse (10 / 1000μs)
    13.3A