Rumah > Produk > Perlindungan litar > TVS - Diod > SMLJ90CA-TP
Permintaan Quote
Melayu
393577Image SMLJ90CA-TP.Micro Commercial Components (MCC)
SMLJ90CA-TP
  • Nombor Bahagian
    SMLJ90CA-TP
  • Penerangan
    TVS DIODE 90V 146V DO214AB
  • Model ECAD
  • Voltan - Songsang Standoff (Typ)
    90V
  • Voltan - Pengapitan (Max) @ IPP
    146V
  • Voltan - Breakdown (Min)
    100V
  • Power - Pulse Peak
    3000W (3kW)
    DO-214AB, SMC
  • Nama lain
    SMLJ90CA-TPMSTR
    SMLJ90CATP
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 175°C (TJ)
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    14 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Semasa - Peak Pulse (10 / 1000μs)
    20.6A