Rumah > Produk > Discrete Semiconductor Produk > Diod - Zener - Single > 1N5280DO35
Permintaan Quote
Melayu
6264850Image 1N5280DO35.Microsemi
1N5280DO35
  • Nombor Bahagian
    1N5280DO35
  • Penerangan
    DIODE ZENER 190V 500MW DO35
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Mengandungi plumbum / Rosh tidak patuh
  • Helaian data
  • Model ECAD
  • Voltan - Zener (Nom) (Vz)
    190V
  • Voltan - Penyerang (Vf) (Max) @ Jika
    1.5V @ 200mA
  • Toleransi
    ±20%
  • Pembekal Peranti Pakej
    DO-35
  • Siri
  • Power - Max
    500mW
  • pembungkusan
    Cut Tape (CT)
  • Pakej / Kes
    DO-204AH, DO-35, Axial
  • Nama lain
    1N5280BMSCT
    1N5280BMSCT-ND
    1N5280DO35MSCT
  • Suhu Operasi
    -65°C ~ 175°C
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Galangan (Max) (Zzt)
    2400 Ohms
  • Penerangan terperinci
    Zener Diode 190V 500mW ±20% Through Hole DO-35
  • Semasa - Songsang Kebocoran @ Vr
    100nA @ 144V