Rumah > Produk > Discrete Semiconductor Produk > Transistor - IGBTs - Single > APT100GN120B2G
Permintaan Quote
Melayu
5822784Image APT100GN120B2G.Microsemi
APT100GN120B2G
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    APT100GN120B2G
  • Penerangan
    IGBT 1200V 245A 960W TMAX
  • Model ECAD
  • Voltan - Collector Pemancar Kerosakan (Max)
    1200V
  • VCE (atas) (Max) @ Vge, Ic
    2.1V @ 15V, 100A
  • Keadaan ujian
    800V, 100A, 1 Ohm, 15V
  • Td (on / off) @ 25 ° C
    50ns/615ns
  • beralih Energy
    11mJ (on), 9.5mJ (off)
  • Siri
  • Power - Max
    960W
  • pembungkusan
    Tube
  • Pakej / Kes
    TO-247-3 Variant
  • Nama lain
    APT100GN120B2GMI
    APT100GN120B2GMI-ND
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 150°C (TJ)
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    18 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Jenis Input
    Standard
  • Jenis IGBT
    Trench Field Stop
  • Gate Caj
    540nC
  • Penerangan terperinci
    IGBT Trench Field Stop 1200V 245A 960W Through Hole
  • Semasa - Collector berdenyut (Icm)
    300A
  • Semasa - Collector (Ic) (Max)
    245A