Rumah > Produk > Discrete Semiconductor Produk > Diod - Penerus - Perlengkapan > APT10SCD120BCT
Permintaan Quote
Melayu
862369Image APT10SCD120BCT.Microsemi
APT10SCD120BCT
  • Nombor Bahagian
    APT10SCD120BCT
  • Penerangan
    DIODE SCHOTTKY 1.2KV 36A TO247
  • Model ECAD
  • Voltan - Penyerang (Vf) (Max) @ Jika
    1.8V @ 10A
  • Voltan - DC Reverse (Vr) (Max)
    1200V
  • Pembekal Peranti Pakej
    TO-247
  • Speed
    No Recovery Time > 500mA (Io)
  • Siri
  • Reverse Recovery Time (TRR)
    0ns
  • pembungkusan
    Tube
  • Pakej / Kes
    TO-247-3
  • Suhu operasi - Junction
    -55°C ~ 150°C
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
    Lead free / RoHS Compliant
  • Jenis diod
    Silicon Carbide Schottky
  • Konfigurasi diod
    1 Pair Common Cathode
  • Penerangan terperinci
    Diode Array 1 Pair Common Cathode Silicon Carbide Schottky 1200V 36A (DC) Through Hole TO-247-3
  • Semasa - Songsang Kebocoran @ Vr
    200µA @ 1200V
  • Semasa - Purata Rectified (Io) (per Diode)
    36A (DC)