Rumah > Produk > Discrete Semiconductor Produk > Diod - Penerus - Perlengkapan > APT2X20DC60J
Permintaan Quote
Melayu
4299341Image APT2X20DC60J.Microsemi
APT2X20DC60J
Dalam stok
100+
  • Nombor Bahagian
    APT2X20DC60J
  • Penerangan
    DIODE MODULE 600V 20A SOT227
  • Model ECAD
  • Voltan - Penyerang (Vf) (Max) @ Jika
    1.8V @ 20A
  • Voltan - DC Reverse (Vr) (Max)
    600V
  • Pembekal Peranti Pakej
    SOT-227
  • Speed
    No Recovery Time > 500mA (Io)
  • Siri
  • Reverse Recovery Time (TRR)
    0ns
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    ISOTOP
  • Suhu operasi - Junction
    -55°C ~ 175°C
  • pemasangan Jenis
    Chassis Mount
    Lead free / RoHS Compliant
  • Jenis diod
    Silicon Carbide Schottky
  • Konfigurasi diod
    2 Independent
  • Penerangan terperinci
    Diode Array 2 Independent Silicon Carbide Schottky 600V 20A Chassis Mount ISOTOP
  • Semasa - Songsang Kebocoran @ Vr
    400µA @ 600V
  • Semasa - Purata Rectified (Io) (per Diode)
    20A