Rumah > Produk > Discrete Semiconductor Produk > Diod - Penerus - Perlengkapan > APT2X30DQ120J
Permintaan Quote
Melayu
458105Image APT2X30DQ120J.Microsemi
APT2X30DQ120J
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
30+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    APT2X30DQ120J
  • Penerangan
    DIODE MODULE 1.2KV 30A ISOTOP
  • Model ECAD
  • Voltan - Penyerang (Vf) (Max) @ Jika
    3.1V @ 30A
  • Voltan - DC Reverse (Vr) (Max)
    1200V
  • Pembekal Peranti Pakej
    ISOTOP®
  • Speed
    Fast Recovery = 200mA (Io)
  • Siri
  • Reverse Recovery Time (TRR)
    300ns
  • pembungkusan
    Tube
  • Pakej / Kes
    SOT-227-4, miniBLOC
  • Nama lain
    APT2X30DQ120JMI
    APT2X30DQ120JMI-ND
  • pemasangan Jenis
    Chassis Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    32 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Jenis diod
    Standard
  • Konfigurasi diod
    2 Independent
  • Penerangan terperinci
    Diode Array 2 Independent Standard 1200V 30A Chassis Mount SOT-227-4, miniBLOC
  • Semasa - Songsang Kebocoran @ Vr
    100µA @ 1200V
  • Semasa - Purata Rectified (Io) (per Diode)
    30A