Rumah > Produk > Discrete Semiconductor Produk > Diod - Penerus - Perlengkapan > APT30D40BCTG
Permintaan Quote
Melayu
1940779Image APT30D40BCTG.Microsemi
APT30D40BCTG
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    APT30D40BCTG
  • Penerangan
    DIODE ARRAY GP 400V 30A TO247
  • Model ECAD
  • Voltan - Penyerang (Vf) (Max) @ Jika
    1.5V @ 30A
  • Voltan - DC Reverse (Vr) (Max)
    400V
  • Pembekal Peranti Pakej
    TO-247 [B]
  • Speed
    Fast Recovery = 200mA (Io)
  • Siri
  • Reverse Recovery Time (TRR)
    32ns
  • pembungkusan
    Tube
  • Pakej / Kes
    TO-247-3
  • Nama lain
    APT30D40BCTGMI
    APT30D40BCTGMI-ND
  • Suhu operasi - Junction
    -55°C ~ 175°C
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    26 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Jenis diod
    Standard
  • Konfigurasi diod
    1 Pair Common Cathode
  • Penerangan terperinci
    Diode Array 1 Pair Common Cathode Standard 400V 30A Through Hole TO-247-3
  • Semasa - Songsang Kebocoran @ Vr
    250µA @ 400V
  • Semasa - Purata Rectified (Io) (per Diode)
    30A