Rumah > Produk > Discrete Semiconductor Produk > Diod - Penerus - Single > APT40DQ100BG
Permintaan Quote
Melayu
1828687Image APT40DQ100BG.Microsemi
APT40DQ100BG
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    APT40DQ100BG
  • Penerangan
    DIODE GEN PURP 1KV 40A TO247
  • Model ECAD
  • Voltan - Penyerang (Vf) (Max) @ Jika
    3V @ 40A
  • Voltan - DC Reverse (Vr) (Max)
    1000V
  • Pembekal Peranti Pakej
    TO-247 [B]
  • Speed
    Fast Recovery = 200mA (Io)
  • Siri
  • Reverse Recovery Time (TRR)
    250ns
  • pembungkusan
    Tube
  • Pakej / Kes
    TO-247-2
  • Nama lain
    APT40DQ100BGMI
    APT40DQ100BGMI-ND
  • Suhu operasi - Junction
    -55°C ~ 175°C
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    32 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Jenis diod
    Standard
  • Penerangan terperinci
    Diode Standard 1000V 40A Through Hole TO-247 [B]
  • Semasa - Songsang Kebocoran @ Vr
    100µA @ 1000V
  • Semasa - Purata Rectified (Io)
    40A