Rumah > Produk > Discrete Semiconductor Produk > Transistor - FET, MOSFET - Single > APT40M35JVFR
Permintaan Quote
Melayu
3964391Image APT40M35JVFR.Microsemi
APT40M35JVFR
  • Nombor Bahagian
    APT40M35JVFR
  • Penerangan
    MOSFET N-CH 400V 93A SOT-227
  • Model ECAD
  • VGS (th) (Max) @ Id
    4V @ 5mA
  • VGS (Max)
    ±30V
  • Teknologi
    MOSFET (Metal Oxide)
  • Pembekal Peranti Pakej
    ISOTOP®
  • Siri
    POWER MOS V®
  • Rds On (Max) @ Id, VGS
    35 mOhm @ 46.5A, 10V
  • Kuasa Penyebaran (Max)
    700W (Tc)
  • pembungkusan
    Tube
  • Pakej / Kes
    SOT-227-4, miniBLOC
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 150°C (TJ)
  • pemasangan Jenis
    Chassis Mount
    Lead free / RoHS Compliant
  • Input kemuatan (CISS) (Max) @ Vds
    20160pF @ 25V
  • Gate Charge (QG) (Max) @ VGS
    1065nC @ 10V
  • Jenis FET
    N-Channel
  • FET Ciri
  • Drive Voltan (Max Rds On, Min Rds On)
    10V
  • Parit untuk Source Voltan (Vdss)
    400V
  • Penerangan terperinci
    N-Channel 400V 93A (Tc) 700W (Tc) Chassis Mount ISOTOP®
  • Semasa - Drain berterusan (Id) @ 25 ° C
    93A (Tc)