Rumah > Produk > Discrete Semiconductor Produk > Transistor - IGBTs - Single > APT75GN60LDQ3G
Permintaan Quote
Melayu
4853992Image APT75GN60LDQ3G.Microsemi
APT75GN60LDQ3G
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    APT75GN60LDQ3G
  • Penerangan
    IGBT 600V 155A 536W TO264
  • Model ECAD
  • Voltan - Collector Pemancar Kerosakan (Max)
    600V
  • VCE (atas) (Max) @ Vge, Ic
    1.85V @ 15V, 75A
  • Keadaan ujian
    400V, 75A, 1 Ohm, 15V
  • Td (on / off) @ 25 ° C
    47ns/385ns
  • beralih Energy
    2500µJ (on), 2140µJ (off)
  • Pembekal Peranti Pakej
    TO-264 [L]
  • Siri
  • Power - Max
    536W
  • pembungkusan
    Tube
  • Pakej / Kes
    TO-264-3, TO-264AA
  • Nama lain
    APT75GN60LDQ3GMI
    APT75GN60LDQ3GMI-ND
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 175°C (TJ)
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    32 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Jenis Input
    Standard
  • Jenis IGBT
    Trench Field Stop
  • Gate Caj
    485nC
  • Penerangan terperinci
    IGBT Trench Field Stop 600V 155A 536W Through Hole TO-264 [L]
  • Semasa - Collector berdenyut (Icm)
    225A
  • Semasa - Collector (Ic) (Max)
    155A