Rumah > Produk > Discrete Semiconductor Produk > Transistor - IGBTs - Modul > APTGF100A120TG
Permintaan Quote
Melayu
6968354Image APTGF100A120TG.Microsemi
APTGF100A120TG
  • Nombor Bahagian
    APTGF100A120TG
  • Penerangan
    POWER MOD IGBT NPT PHASE LEG SP4
  • Model ECAD
  • Voltan - Collector Pemancar Kerosakan (Max)
    1200V
  • VCE (atas) (Max) @ Vge, Ic
    3.7V @ 15V, 100A
  • Pembekal Peranti Pakej
    SP4
  • Siri
  • Power - Max
    568W
  • Pakej / Kes
    SP4
  • Suhu Operasi
  • NTC termistor
    Yes
  • pemasangan Jenis
    Chassis Mount
    Lead free / RoHS Compliant
  • Input kemuatan (Cies) @ VCE
    6.9nF @ 25V
  • Input
    Standard
  • Jenis IGBT
    NPT
  • Penerangan terperinci
    IGBT Module NPT Half Bridge 1200V 135A 568W Chassis Mount SP4
  • Semasa - Cutoff Pemungut (Max)
    350µA
  • Semasa - Collector (Ic) (Max)
    135A