Rumah > Produk > Discrete Semiconductor Produk > Transistor - IGBTs - Modul > APTGF150DU120TG
Permintaan Quote
Melayu
5821962Image APTGF150DU120TG.Microsemi
APTGF150DU120TG
Dalam stok
1+
  • Nombor Bahagian
    APTGF150DU120TG
  • Penerangan
    IGBT MODULE NPT DUAL 1200V SP4
  • Model ECAD
  • Voltan - Collector Pemancar Kerosakan (Max)
    1200V
  • VCE (atas) (Max) @ Vge, Ic
    3.7V @ 15V, 150A
  • Pembekal Peranti Pakej
    SP4
  • Siri
  • Power - Max
    961W
  • Pakej / Kes
    SP4
  • Nama lain
    APTGF150DU120TGMP-ND
  • Suhu Operasi
  • NTC termistor
    Yes
  • pemasangan Jenis
    Chassis Mount
    Lead free / RoHS Compliant
  • Input kemuatan (Cies) @ VCE
    10.2nF @ 25V
  • Input
    Standard
  • Jenis IGBT
    NPT
  • Penerangan terperinci
    IGBT Module NPT Dual, Common Source 1200V 200A 961W Chassis Mount SP4
  • Semasa - Cutoff Pemungut (Max)
    350µA
  • Semasa - Collector (Ic) (Max)
    200A