Rumah > Produk > Discrete Semiconductor Produk > Transistor - IGBTs - Modul > APTGF25H120T3G
Permintaan Quote
Melayu
APTGF25H120T3G
  • Nombor Bahagian
    APTGF25H120T3G
  • Penerangan
    IGBT MODULE NPT FULL BRIDGE SP3
  • Model ECAD
  • Voltan - Collector Pemancar Kerosakan (Max)
    1200V
  • VCE (atas) (Max) @ Vge, Ic
    3.7V @ 15V, 25A
  • Pembekal Peranti Pakej
    SP3
  • Siri
  • Power - Max
    208W
  • Pakej / Kes
    SP3
  • Suhu Operasi
  • NTC termistor
    Yes
  • pemasangan Jenis
    Chassis Mount
    Lead free / RoHS Compliant
  • Input kemuatan (Cies) @ VCE
    1.65nF @ 25V
  • Input
    Standard
  • Jenis IGBT
    NPT
  • Penerangan terperinci
    IGBT Module NPT Full Bridge Inverter 1200V 40A 208W Chassis Mount SP3
  • Semasa - Cutoff Pemungut (Max)
    250µA
  • Semasa - Collector (Ic) (Max)
    40A