Rumah > Produk > Discrete Semiconductor Produk > Transistor - IGBTs - Modul > APTGT100DU60TG
Permintaan Quote
Melayu
5322716Image APTGT100DU60TG.Microsemi
APTGT100DU60TG
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
100+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    APTGT100DU60TG
  • Penerangan
    POWER MOD IGBT TRENCH DL SRC SP4
  • Model ECAD
  • Voltan - Collector Pemancar Kerosakan (Max)
    600V
  • VCE (atas) (Max) @ Vge, Ic
    1.9V @ 15V, 100A
  • Pembekal Peranti Pakej
    SP4
  • Siri
  • Power - Max
    340W
  • Pakej / Kes
    SP4
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 175°C (TJ)
  • NTC termistor
    Yes
  • pemasangan Jenis
    Chassis Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    32 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Input kemuatan (Cies) @ VCE
    6.1nF @ 25V
  • Input
    Standard
  • Jenis IGBT
    Trench Field Stop
  • Penerangan terperinci
    IGBT Module Trench Field Stop Dual, Common Source 600V 150A 340W Chassis Mount SP4
  • Semasa - Cutoff Pemungut (Max)
    250µA
  • Semasa - Collector (Ic) (Max)
    150A