Rumah > Produk > Discrete Semiconductor Produk > Transistor - IGBTs - Modul > APTGT200A120G
Permintaan Quote
Melayu
699357Image APTGT200A120G.Microsemi
APTGT200A120G
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    APTGT200A120G
  • Penerangan
    POWER MODULE IGBT 1200V 200A SP6
  • Model ECAD
  • Voltan - Collector Pemancar Kerosakan (Max)
    1200V
  • VCE (atas) (Max) @ Vge, Ic
    2.1V @ 15V, 200A
  • Pembekal Peranti Pakej
    SP6
  • Siri
  • Power - Max
    890W
  • Pakej / Kes
    SP6
  • Nama lain
    APTGT200A120GMI
    APTGT200A120GMI-ND
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 150°C (TJ)
  • NTC termistor
    No
  • pemasangan Jenis
    Chassis Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    32 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Input kemuatan (Cies) @ VCE
    14nF @ 25V
  • Penerangan terperinci
    IGBT Module Trench Field Stop Half Bridge 1200V 280A 890W Chassis Mount SP6
  • Semasa - Cutoff Pemungut (Max)
    350µA
  • Semasa - Collector (Ic) (Max)
    280A