Rumah > Produk > Discrete Semiconductor Produk > Transistor - IGBTs - Modul > APTGT225DU170G
Permintaan Quote
Melayu
APTGT225DU170G
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
100+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    APTGT225DU170G
  • Penerangan
    IGBT MOD TRENCH DUAL SOURCE SP6
  • Model ECAD
  • Voltan - Collector Pemancar Kerosakan (Max)
    1700V
  • VCE (atas) (Max) @ Vge, Ic
    2.4V @ 15V, 225A
  • Pembekal Peranti Pakej
    SP6
  • Siri
  • Power - Max
    1250W
  • Pakej / Kes
    SP6
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 150°C (TJ)
  • NTC termistor
    No
  • pemasangan Jenis
    Chassis Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    32 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Input kemuatan (Cies) @ VCE
    20nF @ 25V
  • Penerangan terperinci
    IGBT Module Trench Field Stop Dual, Common Source 1700V 340A 1250W Chassis Mount SP6
  • Semasa - Cutoff Pemungut (Max)
    500µA
  • Semasa - Collector (Ic) (Max)
    340A