Rumah > Produk > Discrete Semiconductor Produk > Transistor - IGBTs - Modul > APTGT75DA120D1G
Permintaan Quote
Melayu
284169
APTGT75DA120D1G
  • Nombor Bahagian
    APTGT75DA120D1G
  • Penerangan
    IGBT 1200V 110A 357W D1
  • Model ECAD
  • Voltan - Collector Pemancar Kerosakan (Max)
    1200V
  • VCE (atas) (Max) @ Vge, Ic
    2.1V @ 15V, 75A
  • Pembekal Peranti Pakej
    D1
  • Siri
  • Power - Max
    357W
  • Pakej / Kes
    D1
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 150°C (TJ)
  • NTC termistor
    No
  • pemasangan Jenis
    Chassis Mount
    Lead free / RoHS Compliant
  • Input kemuatan (Cies) @ VCE
    5345nF @ 25V
  • Input
    Standard
  • Jenis IGBT
    Trench Field Stop
  • Penerangan terperinci
    IGBT Module Trench Field Stop Single 1200V 110A 357W Chassis Mount D1
  • Semasa - Cutoff Pemungut (Max)
    4mA
  • Semasa - Collector (Ic) (Max)
    110A